Stucomm

Team

Meet the team

Wij maken studenten blij

Ons team bestaat uit een hechte groep mensen die allemaal hetzelfde doel hebben: Duizenden studenten elke dag een glimlach op hun gezicht bezorgen. Allemaal willen wij blije studenten en blije klanten zien en werken hard om dit te realiseren.

Ronald Kouvelt

CEO & Founder

ronald@stucomm.com

William Viveen

CTO & Founder

william@stucomm.com

Edwin Flooren

CFO

edwin@stucomm.com

Cornelis Richter

COO

cornelis@stucomm.com

Frits Bor

Accountmanager

frits@stucomm.com

Brad Vanstone

Head of Growth UK

brad@stucomm.com

Romulus Kersten

Business Intern

Joris van der Aa

Projectmanager

Jens Roggeband

Team Lead Development

Peter Taverne

Product Owner Backend

Sven Luijten

PHP Developer

Lennard Moll

PHP Developer

Ying Zhan

PHP/Java Developer

Dick Dijk

Java Developer

AP van Grootel

Senior iOS Developer

Thijs van der Heijden

iOS Developer

Rick Ossendrijver

Android Developer

Rik van Velzen

Android Developer

Patrick Weijman

Android Intern

Jeroen Tissen

Creatief Mastermind

Marissa van Vliet

UI/UX Designer

Eva Izeboud

HR Manager

Patricia Haverkamp

Administratief Medewerker

Raad van advies

Roland Kahn

CEO Coolinvestments

Ruud Hendriks

Founder Startupbootcamp

Tom Mulders

Program Management Lead Google Travel

Alan Greenberg

Director, Advisor and VC