Stucomm

Team

Meet the team

Wij maken studenten blij

Ons team bestaat uit een hechte groep mensen die allemaal hetzelfde doel hebben: Duizenden studenten elke dag een glimlach op hun gezicht bezorgen. Allemaal willen wij blije studenten en blije klanten zien en werken hard om dit te realiseren. 

Ronald Kouvelt

CEO & Founder

ronald@stucomm.com

William Viveen

CTO & Founder

william@stucomm.com

Edwin Flooren

COO

edwin@stucomm.com

Jens Roggeband

Team Lead Development

jens@stucomm.com
0307370149

Tim Butje

Head of Business

tim@stucomm.com
0641677805

Nienke Beens

Marketing Communicatie & HR

nienke@stucomm.com
0641686028

Brad Vanstone

Head of Growth UK

brad@stucomm.com
0618477 68

Peter Taverne

Projectmanager

peter@stucomm.com
0628195746

Nina Hüttenberger

Projectmanager

nina@stucomm.com
0307370149

Jeroen Tissen

Creatief Mastermind

AP van Grootel

Developer

Patricia Haverkamp

Administratie

Lennard Moll

Developer

Jamie Kalloe

Developer

Marissa van Vliet

UI/UX designer

Rick Ossendrijver

Developer

Ruben van Til

Developer

Sven Luijten

Developer

Rik van Velzen

Developer

Annelieke Muelders

Marketing

Natasja Vranken

Business developer a.i.

Ying Zhan

Developer

Dick Dijk

Developer

Raad van advies

Roland Kahn

CEO Coolinvestments

Ruud Hendriks

Founder Startupbootcamp

Alan Greenberg

Director, Advisor and VC

Tom Mulders

Program Management Lead Google Travel